Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablaktisztítóval lehet főzőlap...

Ablaktisztítóval lehet főzőlapot takarítani?

Figyelt kérdés

nov. 22. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Megpróbálhatod,de valószínűleg sokat nem érsz vele. 🙂
nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kárt tesz benne?
nov. 22. 23:17
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Biztos,hogy nem.
nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, csak konyhafelújításban vagyunk, és elég maszatos lett meg ilyenek. Csak gyorsan átmentem rajta papírtörlővel. Én se hinném, csak rákerestem, és az első találat kihozta h nem szabad, kicsit megijedtem. Köszi mégegszer.
nov. 22. 23:36
 5/8 Törpilla57 válasza:
Valahol én is azt olvastam, hogy nagyon "adja magát", hogy a főzőlapot ablaktisztítóval fényesítsük, de ne tegyük! Most előkaptam a sütőnk haszn.utasítását, de nem találok ilyet benne. Mindenesetre én nem kockáztatok, betartom és inkább kímélő mosogatószerrel(kis mennyiségben, és vízzel hígított formában) törlöm le a felületet.
nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Törpilla57 válasza:
Mivel a többiek úgyis ismeretlen névvel szerepelnek, kérem írja meg az a valaki, hogy miért pontozta le a hozzászólásomat? -5 pontot "nyertem"... "köszi"
nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért pontozhattak le, én köszönöm a válaszod. Mostmár én sem használom a továbbiakban, de mivel csak maszatos lett meg poros, 2-szer mentem át rajta. Párom is azt mondta lehet, ill. több helyen is olvastam h sokan azzal takarítják. A használati útmutatóban nem volt erre külön figyelmeztetés (de pl. a sütőtisztítót stb. írta, h nem szabad). Közben jobban utánanéztem, azt találtam hogy az ammóniatratalmúak okozhatnak kárt, amit hazsnáltam abban szerencsére nem volt. Mindenestre átvizsgáltam tüzetesen, de semmi foltosodást, vagy egyéb nyomot nem veszek észre rajta, múködik is rendesen. Gondolom látszania kéne, ha gond lenne. Mindesetre a továbbiakban maradok a mosogatószernél, és a rá való tisztítószernél ezentúl. Ez az első főzőlapom, szóval nem sok tapasztalatom volt vele, és mégeszer köszi mindenkinek aki válaszolt.


Még egy kérdés, ha esetleg még látjátok. A szárazra törlésnél ti mit hazsnáltok? sokan a mikroszálas törlőkendőt ajánlják, de abból is annyi féle van, és azzal viszont már jártam úgy más felületen hogy karcol, így még nem mertem a főzőlapon hazsnálni, egyelőre papírtőlővel töröltem át.

nov. 27. 03:04
 8/8 Törpilla57 válasza:
Nekünk kb. fél éve van (eddig kombinált tűzhelyünk volt), én is félve takarítom (még). Azt a kaparót - amit ajánlanak hozzá - nem is vettem meg, "kicsit" drasztikusnak tűnik. Persze majd sokan írják majd, hogy az való hozzá, de én az átlagnál is óvatosabb vagyok, féltem a főzőlapot (is!)Szerintem - ha valami kifut, vagy egy kicsit rápirul, untig elég a hozzá való folyékony tisztító.Sógornőm ajánlására a DM-ben vettem meg, nem bántam meg, jól "teszi a dolgát". Szárazra törlés? én megvárom, míg megszárad...(vigyorgó fejecskét tennék ide, ha volna)
nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!