Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan varázsoljam vissza a...

Hogyan varázsoljam vissza a babzsák fotelbe a hungarocell golyókat?

Figyelt kérdés

Vam egy szép nagy neon zöld babzsákunk, ami kb 2év alatt sötétzöld lett az ide oda huzigálástól.

Gondoltam egyet, és egy nagy kukás zsákba ki szórtam belőle az egész töltetet.

Gondosan vissza cipzároztam, kimostam a huzatot, hagytam száradni kandalló felett (tehát teljesen kiszáradt) 2napot. Most vissza kéne valahogy tölteni.

Hogyan csináljam?

Köszönöm a válaszokat.


nov. 29. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Tölcsérrel. Tölcsérnek megfelel egy levágott aljú vizes/üdítős/mosószeres flakon is. A tölcsér tetejére résmentesen ragasztószalagozd rá a kukászsák száját, a csőrét illeszd a huzatba, és jöhet a betöltés. Mivel a hungarocell golyók hajlamosak hozzátapadni a műanyaghoz, a végén egy keveset kézzel kell majd kilapátolni a zsákból, de annyi baj legyen.

Nem próbáltam még, de én így csinálnám.

nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Gyömöszöld bele kukászsákostul, aztán húzd rá a cipzárt hogy még beférjen a kezed és tépd szét a kukászsákot és húzd ki a maradbányait.
nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az 1-es megoldása jutott elsőre eszembe, de mivel már volt dolgom hasonló hungarocell golyókkal és tapasztaltam milyen könnyen feltöltődnek elektrosztatikusan, ami után mindenhez odatapadnak, meg milyen könnyűek és simán egy kilégzéssel szanaszét lehet fújni őket, ezért szerintem is a 2-es válaszoló megoldását próbáld meg!

Nem fog egyszerre beférni a zsák talán a nyíláson, de ha lazán bekötöd a zsákot és csak egy részét dugod be először a babzsákba, majd utána öntögeted át a zsák egyik feléből a betuszkolt, üresebb másik felébe (kinyitás nélkül csak megemelve) a golyókat, akkor ez is megoldható.

nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb csinálj orbitális műsort abból hogy koszos a babzsák, egészen addig hisztizz amig a párod el nem visz másikat venni. Így megúszod a mosás meg a hungarocellel való szórakozást.
nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jelentem kész vagyok 😁 pontosan úgy csináltam, ahogy az első hozzászóló írta és sikerült.


Igaz bele telt 1órába, de így majdnem az egészet vissza tudtam tölteni. (Egy maréknyi azért kihullott a földre a legvégén)

Tehát nagyon köszönöm mindenkinek, de tiéd az érdem 1-es válaszoló 🤗🤗

nov. 30. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!