Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Másoknak is nehéz megbízható,...

Másoknak is nehéz megbízható, precíz takarítónőt találni az otthonukba? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Évek óta keressük a megfelelő segítséget, de valahogy mindig kudarcba fullad. Háklis vagyok és tisztaság szerető, megmutatok a takarítóknak mindent, van, hogy együtt is csináljuk az első 1-2 takarítást, de a végeredmény mégsem az igazi..
nov. 30. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
"Háklis vagyok". Na itt a baj.
nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Olyan poros hely ez a bolygó, most mit csináljunk?!
nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Csináld akkor te. Ez a legjobb megoldás.
nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1: ha elmész a fodrászhoz, körmöshöz ott te mondod meg, mit szeretnél, nem a szolgáltató csinál valamit, aztán vagy tetszik vagy nem? Vagy neked igen?
nov. 30. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

" "Háklis vagyok". Na itt a baj."

Nem, nem ott van a baj!

Hanem ott hogy minden valamirevaló ember elment külföldre, itthon csak a resztli maradt. Azok akik nem akarnak, nem tudnak dolgozni, takarítani meg pláne nem. Nem lehet elvárni olyantól a normális takarítást aki maga igénytelen, tanulatlan, elmaradott, még a kezét sem tudja hogy hogyan kell rendesen megmosni.

Ugyanez a baj a kórházi fertőzésekkel is. Olyan embereket tudnak csak megfizetni akik talán még olvasni sem tudnak. (tapasztalatból mondom, jártam mostanában sokat kórházakban)

Azt a néhány embert, céget aki normálisan megcsinálná azt meg nem lehet megfizeti.


"Csináld akkor te. Ez a legjobb megoldás."

Könnyű gondolkodás nélkül ugatni a neten....

Nem tudod miért nem tudja a kérdező megcsinálni a takarítást. Egészségügyileg olyan állapotban van, vagy idős már ahhoz hogy a létrán ugráljon.

nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg tudnám csinálni, és csinálom is jelenleg, de nem akarom!

Nekem az a tapasztalatom, hogy akit megfizetnél sem áll úgy a munkához, saját és céges tapasztalat is.

Legutóbbi eset: eljött a hölgy, heti egy alkalommal 20 ezer forintot kért, a csillagos égig fényezte magát persze, mondom rendben, ha olyan a munkája legyen. Azt ugye mondanom sem kell, hogy mindezt számla nélkül, mert persze adózni ne akarjon már belőle, feketén dolgozik…

És amikor szóvá tettem, hogy a wc-nek nem csak a belsejét kellett volna kitakarítani, vagy nem csak azokat a polcokat kell letörölni, amiket létra nélkül elérünk, akkor persze még ő osztott ki engem, hogy mit képzelek…

nov. 30. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
5 os mi nem Europaban elunk de a regi jo olasz, gorog philippine takaritok kioregedtek es a mostani takarito cegek nemcsak dragak de "haklisak " is. Pl. nem tolnak odebb fotelt mert az balesetveszelyes??!!!!nem portalanitanak kis targyakat szobrokat mert munkaigenyes stb.egy no van aki vasal nekunk ugy 6 hetente egyszer de jo takaritonot evek ota nem talaltam. legalabb 35-60 AU dollart kernek orankent es volt olyan aki azt mondta "minek kell a feher padlocsempe a folyoson, azt nem lehet szepen felmosni". erdekes en fel tudtam mosni o nem;-(((
dec. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
#4: "HÁKLIS * melléknév -an, -abb (bizalmas) Apróságokon fennakadó, rajtuk lovagoló <személy>; akadékoskodó, finnyás, kényeskedő."
dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itthon szerintem még mindig érdemesebb takarító céget keresni, akinek lehet jelezni, ha valami nem oké, küldjenek mást.

Egyszer-kétszer mi is befürödtünk, ciki vagy sem, nekünk mostmár bébiszitterünk van inkább, aki elmegy a gyerekkel játszózni, amíg én takarítok. Azt legalább találtunk jót...

dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!