Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jó minősègű kèskèszlet 15e körül?

Jó minősègű kèskèszlet 15e körül?

Figyelt kérdés

1

[link]


2

[link]


3

[link]



4

[link]



Ezek jónak számítanak,megèrnek ennyit? Melyik lenne a legjobb?


dec. 9. 11:20
A kérdező szavazást indított:
Tefal
Tefal jamie oliver
klarstein
tchibo
1 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban csak kétféle kést használ az ember: egy nagy erőset meg egy kis ügyeset. Szóval vegyél egy 20-25cm pengehosszúságú szakácskést meg egy 9-10cm pengehosszúságú kisebbet. Esetleg még egy olcsóbb kenyérvágót, ha szoktál pékárut vagdalni.
dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ennyi pénzért nem kell csodát várni. 1 darab minőségi kést sem lehet ennyiért beszerezni, nem 10-et.
dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is összesen kétféle kést használok. Fiskars essential ez egy kis hámozó, meg a Fiskars functional form santoku, ez minden máshoz. A kettő együtt kb 8000. Piacon vettem egy tökjó élezőt 1500-ért. A többi csak útban van a fiókban.
dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ajándékba vennèm, azèrt nèztem volna szettben

Köszönöm a válaszokat, akkor inkább hagyom ezeket

dec. 9. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy kínai átlagos, de otthonra nagyon jó kèsminősèg. Jól èlezhető ès jó 3ltartó

[link]

Ha kèst szeretnèl ajándèkozni tökéletes 1-3 középkategóriás kèst venni, a többi teljesen felesleges, csak helyfoglaló.

Mindig nèzd meg, keresd az acél anyagát. Arra rá lehet keresni, így tudod meg a minősègèt.

dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ajándékba nem szabad kést adni. Ez ilyen babonás dolog, mert a kés elvágja a barátságot. Aztán vagy hiszel benne, vagy nem.

Én a volt barátnömnek utáljára szakácskést vettem, csak mert nekem is ilyen van, és nagyon megtetszett, nem is volt olcsó. A hangsúly sajnos a volt-on van. Én azt javaslom, hogy inkább nézz mást.

dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy nèzem a 3 linked is ilyen acèl. De a helyedben próbálkozn3k inkább kevesebb kèssel, de jóval
dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szakmabeliként mondom ezek nem nagy minőségűek.

Ha mégis akkor talán a Tchibo.

Az egyes a legrosszabb kinézetre

dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!