Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Septibio lefolyo tisztito...

Septibio lefolyo tisztito rudacskak hatasosak? Most tettem egyet a kad lefolyoba. 12 db 1800 ft, Tesco. Mulkor mar beleontottem 1 liter Lidl gelt, mindig azt veszem es hagytam 30 percig, kicsit jobb lett par napig, de aztan megint alig folyik le….

Figyelt kérdés
dec. 13. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyi a lerakódás, nem fog csodát tenni. Csőgörèny kell, mechanikusan leszedni vègig, mindenhol a rárakódott anyagot. Keress egy duguláselhárítót.
dec. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi.

Hat, azt nem akarok.

Majd megoldom lidl lefolyo gellel, azzal szoktam, csak most nem ott vasaroltam. Az mindig megoldja.

dec. 13. 15:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Erdekes, hogy van, hogy hetente kell bele lefolyo gel, van, hogy havonta, van, hogy fel evig nem kell…pedig ugyanugy elek mindig….


Most vagy fel evig nem kellett bele semmi…


Szakembert nem hivok, az biztos. 30 evig megoldottam, most is megoldom.

dec. 13. 15:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Update.

Hasznalom honapok ota. Nem vettem észre, hogy hatna valamit sajnos.

ápr. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!