Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Acél mágneses üzenőtáblára...

Acél mágneses üzenőtáblára alkalmazott táblafilcet nem tudom letörölni. Ez gyakori jelenség? Aki ilyeneket használ az hogyan távolítja el?

Figyelt kérdés

Minél tovább marad fent a filc, annál nehezebb letörölni! Már Domestos-al is próbálkoztam, azzal se nagyon jön le. Ha rákenem és rajta hagyom, fokozatosan lemarja, de még mindig csak elhalványul, a dörzsölés se nagyon segít neki! Eleinte szivaccsal próbálkoztam, most polírkendőre váltottam.


Az IKEA ezt írja:


"A táblafilcek maradandó nyomot hagynak a legtöbb felületen és anyagon, viszont jó eredményeket érhetsz el, ha azonnal lemosod folteltávolítóval."


Sokféle folteltávolító van. Mire gondolhatnak? Ruhafolt eltávolítóra?

Ez tényleg valakinek bejött?


Ez az üzenőtáblám.


[link]


Ezeket a táblafilceket használom. A piros jobban rajta marad!


[link]

[link]



dec. 20. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha már domestos, akkor miért nem acetonnal, vagy "acetonmentes acetonnal" próbálod meg?


egyébként nehéz leszedni és soha semmi sem fogja 100%-ban leszedni a táblára száradt "letörölhető" filc nyomát.

dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Acetonmentes acetonnál a körömlakklemosóra gondolsz?

Én is ezen gondolkodom hogy mitől "letörölhető", ha táblafilcként forgalmazzák?

Mintha alkoholos filccel írtam volna rá, de állítom hogy az is hamarabb lejön!

dec. 21. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy 2 év használat után mostmár alig bírom letörölni a táblát, ablakmosóval szoktam, de az sem szedi le az egészet.
dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami nagyon be van nézve ez mágneses tábla jegyzetlapokat képeket lehet rá rögzíteni,hogy ne essenek le.

Erre nem lehet filcel írni.

Az egy teljesen más tábla.

dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# a felület lehet acèl, a bevonat a lènyeg. De ezek azok. Az üzembe kismilliót használunk. De nem mindegyik letörölhető táblafilc egyformán törölhető.
dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!