Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a sütőből az...

Mivel lehet a sütőből az odaégett zsírt eltávolítani?

Figyelt kérdés
A sütő alig 2 éves, keveset használt. Próbáltam mindennel eltávolítani, de csak minimásil sikerült. KInek van bevált ötlete? Én úgy tudom hogy a gázolaj az oldja a zsírt.

dec. 29. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél sütőtisztítót. A nátron lúg oldja jól. Voltak règen a mosószeres dörzsi gyapotok abba az volt. [link]

Az odasült dolgot más más oldja, ès sikálni is kell.

dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"hideg zsíroldó"


szépen lehozza


persze nem magától, a kis kezed be kell piszkitsd közben


gumikesztyű használata erőssen ajánlott, mert eléggé marja a bőrt a cucc...


Jó munkát:)

dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm, gondoltam hogy a kéz kell hozzá. Azon rég túl vagyok. Arra gondoltram hogy valami szert tudsz ajánlani amit ki is próbáltál és működött.
dec. 29. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Well Done hideg zsíroldó. Fújd be vele jól, de vigyázz, hogy a ventilátor részhez ne menjen, majd takard be folpakkal. Hagyd egy fél-egy órát majd szivaccsal (de ne a dörzsi részével, mert nagyon csúnya karcok lesznek utána) sikáld át. Utána pedig alaposan öblítsd ki (rongy plussz tiszta víz.
dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pont a well done-ra.
dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy óvatos a tisztítással! Nekem ráment 2-szer a sütőm fűtőszála. Van a sütőm alján egy aprócska, gyufa vastagságú lyuk és azon pont le tudott folyni a fűtőszálhoz a tisztítószeres víz és szépen tönkretette. Az első alkalommal még azt hittem véletlen, csak a takarításkor jutott el az életében a sütőnk oda, hogy már gond volt vele, de a következőnél mér tuti lett, hogy emiatt volt. Szóval legyél óvatos, ami tisztítószer jó a leégett szennyeződést felszedni az nem jó ha bejut a fűtőszálhoz!
dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált a hideg zsíroldó, de óvatosan alkalmazd, mert nagyon agresszív. Fentebb kaptál ezzel kapcsolatban jó tanácsokat.
dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sütőtisztító habot szoktam használni. Azzal befújom és később egy olyan kaparóval, amit a kerámialapos főzőlapokhoz használnak leszedem az odaégett dolgokat, a maradék meg már lejön szivaccsal is.
dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!