Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit rontok el ha a mosás után...

Mit rontok el ha a mosás után érezni lehet egy felsőn a dezodor és a parfüm illatot is?

Figyelt kérdés
Fehér pólókat mostam tegnap (8-9 db kb), 45 perces programon, 40 fokon, ami elméletileg pólókra van. Fehér Perwoll mosószert és egy kevés fehér Lenor öblítőt használtam. Hosszabb mosóprogram kellene, vagy erősebb mosószer?
dec. 31. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mindkettő. 45 percben benne van az öblítés és a centrifuga is, így szinte nem is mos. Még a vizet se melegíti fel 40 fokra, hacsak nem egy hőerőmű, vagy 30+ fokos a bejövő víz (nálunk télen kb 7 fokos, szóval a 30 fokos programon is kell némi idő mire befűt). Persze a ló túloldalára se szabad átesni, az általános 2,5-3 órás program már túl sok. Az ideális kb másfél óra.
dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 30 perces mosásból 8 azaz 8 a mosás, a többi öblítés, centri. A 45 percesből akkor kb 10-12 perc lehet a tényleges mosás.

Keress egy olyan programot ami hosszabban mos.

Az is lehet hogy a parfümtúl erős/sok. Nekem volt egy pólóm amit befújkáltak a kollégák és a 3. 4. mosás után jött ki belőle teljesen a szag.

dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínű túl erős a parfüm.
dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy melyik az az erős parfüm amit nem tudsz kimosni sem? Olyat kell vennem!
dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Armani :) de már nem lehet kapni, kifutó volt, az utolsó üveget is Francia országból szereztük :)

De a Superz parfümolajok is ugyanilyenek, az abszolút nem jön ki semmiből, annyira erős.

dec. 31. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! BUÉK!
dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
BUÉK!
dec. 31. 23:36
 8/9 anonim válasza:
Semmit nem rontasz el, jó minőségű parfümöt, dezodort használsz!
jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sok a parfüm! Lányom is kapott egy Avonosat, azóta hiába mosom ki a felsőjét, mindig érzem :D
jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!