Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lidl sajátmárkás termékei...

Lidl sajátmárkás termékei (mosószer, fürdőszobai tisztító, ablaktisztító…) mennyire jók? Használjátok őket? Vannak olyan jók, mint a neves márkák?

Figyelt kérdés
jan. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A fürdőszobai tisztitóból meg az ablaktisztitóbol csak a lidliset használjuk, nagyon jók. Hidegzsíroldó habspray is volt már párszor, az is mindent visz.
jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Lutri, és ha jó is, semmi garancia nincs rá, hogy x idő múlva is jó lesz.


Most az orbáni inflációs időkben mindenki megvarázsolgattatta a sajátmárkás cuccait (még a németek is! az exportjuknál), hogy a kiszereléscsökkentésen kívül még több mindenen tudjanak nyerészkedni úgy, hogy kevésbé fájjon a vásárlóknak.


Már a csillagszórók sem szórnak úgy, ahogy tavaly! Nagyon durva "pestis" ment végig a piacon...

jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
A fürdőszoba tisztítójuk nekem bevált, wc tisztító is jó. Autós tisztítókkal is megvagyok elégedve, zsíroldó az nekem kifejezetten tetszik. Meg grill szezonba szoktak árulni arra való tisztító habot na az is mindent leszed, kandallót is kipucoltam már vele, szóval nem egy rossz cucc. Az ablaktisztító arra nagyon jó hogy néha áttörölgesd vele ami max a port szedi le ami odatapadt a pára végett, de a zsíros dzsuvát már nem igazán hozza le.
jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ezek a W5 termékek a Lidlben. Én nagyon szeretem. Jó a fürdőszobai vízkőoldó zuhanykabinra. A legjobb pedig nekem az ablaktisztító spray ami habot fúj és azonnal tisztára lehet törölni az üveget.

Sajnos az utóbbi hónapokban nem lehet kapni, nem tudom miért nem hoznak be.

jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
A wc tisztítót, ablaktisztítót, mosogatógép tablettát és a Formil mosógélt használjuk (nem állandó termék). Sokáig használtam a vízkőoldójukat is és esküdtem rá, aztán az eltűnt, kipróbáltam az ecetes fürdőszoba tisztítójukat, azt is szerettem, mire újra akartam venni, az is eltűnt. Visszajött a vízkőoldó, kisebb kiszerelés, kb. dupla ár és nekünk már közel sem olyan jó, mint a régi. Azóta költöztünk, lehet csak keményebb a vizünk, illetve a fürdőnk is nagyobb, de az, hogy elfogy két heti takarításnál egy fél-egész flakon egy blikkre és így sem szedi le könnyen a vízkövet, azon én kiakadtam, így jó ideje inkább keverem itthon magamnak a vízkőoldót. Másban még nem csalódtam.
jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!