Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépbe ti hogyan rakjátok...

A mosógépbe ti hogyan rakjátok a ruhát (hajtogatva vagy csak beletömve? A mosási eredményen változtat amúgy? )

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi csak bedobáljuk... Elég hosszú lenne ha összehajtogatnád. Ha belegondolsz a mosásban úgyis szétmegy, szóval tök mindegy, hogy mit csinálsz. Az eredmény: tiszta, és gyűrött ruhák, de ígyis-úgyis kell vasalni. Ha a szennyesbe gyűrve vannak akkor mindegy
2009. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak beletömködöm össze-vissza, hisz, amikor forog a dob, úgyis összegyűrődnek! Egyedül a nagy függönyöket szoktam összehajtani nagyjából, mert azt nem vasalom!
2009. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
nem kell összehajtogatni. szerintem időpazarlás. csak dobáld be :D
2009. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

CSak bedobálom ,tényleg felesleges hajtogatni, úgyis szétrázza, és nem változtat a mosás hatásán, azon egy jó mosópor segít.

2009. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A nagyobb darabokat (melegítő, pulcsi, farmer) hajtogatom valamelyest, az aprókat dobálom. Szerintem bepakolás szempontjából praktikusabb a nagyobb darabok összehajtása.
2009. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Én is csak dobálom :-) Egyszer az ágyneműt tettem be hajtovatva. És lehet csak bebeszéltem magamnak, de nem voltam megelégedve az eredménnyel. nem rázta szét a hajtogatást... nem volt megnyugtató az eredmény (de tényleg nem tudom miért) ezért újra mostam. :-) Azóta tuti csak dobálom. Fermert is, melegítőt is, plédet lepedőt ágyneműt... mindent.
2009. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem olvassa el a mosógép utasítását? Mert abban le van írva, hogy NEM SZABAD ÖSSZEHAJTOGATVA betenni a mosnivalót. Pontosan azért, mert nem tud egyenletesen elosztódni a ruha. Fellazítva kell behelyezni a dobba. De ha belegondolsz, nem is tudja úgy átjárni a víz, stb a mosnivalót, tehát a mosási eredmény sem az igazi.
2009. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jo, ha összehajtogatod a ruhakat, mert nem tudja a mosopor atjarni. A fontos, hogy polokat, pulcsikat kiforditva tedd bele, igy vedi a külsö felületet es nem bolyhosodik.
2009. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Helloo!

Én fellazitva szoktam beletenni, semmi esetre sem hajtom össze. Én mivel a családban sokan vagyunk, így sok adag ruha van hiába mosok mindennap, vagy minden másnap. Szétválogatom fehér-színes kategoriába, aztán meg a fehéret megint szétválogatom, gyerek-felnőtt-alsónemű-és zokni valamint ágynemű(konyharuha, függöny, de csak szigorúan vegyesen, de persze nem mindegy milyen...) aztán meg a színeseket, is szétszoktam szedni kategorizálni, gyerek-felnőtt-zokni kategoriába, és így mosok.

Üdv. Edina

2009. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Off-olok bocsánat!

Egy olyan kérdésre, hogy ti hogyan szoktátok? és lírom a szokásaimat miért kerül lepontozásra???

2009. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!