Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik öblìtő nem trutyisodik...

Melyik öblìtő nem trutyisodik bele az öblìtő rekeszbe?

Figyelt kérdés
jan. 18. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Én mindig higítom vizzel az oblitoket. Es sose volt ilyen problemam.
jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
Az ecet.
jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

Amit nem teszek bele.

Egyébként jobb ha tudod, a ruháakon is ilyen, csak ott vékonyabb rétegben van, ezért nem feltünö

jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nincs olyan. Én is vízzel hígítom az öblítőt, ecetet is teszek minden mosáshoz, mégis elszappanosodik a tartály. Mosás után kiöblítem, havonta elemeire szedem és kitakarítom. Így nem vészes.
jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Ecet
jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
A Lidl Doussy nevű öblítője még hígítva is benne maradt. Perwoll öblítője szépen működött. Már nem is teszek öblítőt a gépbe. Szerintem van lágyító stb. a mosógélben is.
jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Ahogy írták többen előttem, felejtsd el az öblítőt és használj pár evőkanálnyi ecetet. Fertőtleníti és szagtalanítja a mosógépet, oldja a vízkövet, nem fakul ki a ruhák színe, csak néhány a jótékony hatásai közül. Mellesleg fillérekbe kerül az öblítőhöz képest. Sosem használtam öblítőt, csak ecetet (9 fokos), abból is a legolcsóbbat. Calgon helyett pedig évente járasd végig 2-3 liter, szintén ecettel a gépet egy hosszú programon, maximális hőfokon.
jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

Amikor kiírnak egy öblítővel kapcsolatos kérdést, miért érzik egyesek azt, hogy rögtön ide kell böfögni az ecetet?

Nekem a Silan és a Coccolino nem ragad bele, a Lenor annyira sűrű, hogy az én gépen le sem szívja mindet, negyedét bent hagyja. Más márka maradéktalanul kiürül.

jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

#8: te miért érzed ugy, hogy ezen mindenhol fel kell háborodnod?

Van aki nem szereti a ragacsos ruhát, meg a fojtogato parfümszagot, csak egyszerűen tiszta ruhákat szeretne. Nekik jó az ecet. Csak ezzel az öblítővel annyira átmosták az emberek agyát, hogy az kell. Nem kell.

jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
9-esnél ott a pont. A legnagyobb baromság, amit mosásnál kitaláltak az az orrfacsaró, fejfájást okozó, műillatokat árasztó öblítő. Minek? Manapság szinte mindenki használ dezodort, az igényesebbek parfümöt is, akkor minek keveredjen még ezek közé az öblítő "virág, fenyő, nyári mező" stb illata, aminek az égvilágon semmi köze a felsoroltakhoz.
jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!