Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rengeteg vágott haj kiszedése...

Rengeteg vágott haj kiszedése ruhákból, hogyan?

Figyelt kérdés

Levágtam a férjem irtó sűrű és vastag haját, majd véletlen a ruhát, amiben volt és amiben vágtam, kimostam egy adag ruhával együtt. Minden 1 centi 'szőrös' lett.

Miután megszáradtak a ruhák, egyebként elkezdtem görgős szöszleszedővel leszedni, de annyi haj van, hogy napestig csinálnom kéne, és még ez sem szed ki mindent.

Kérlek, írjatok valamit, mit csináljak, mert megőrülök.


jan. 19. 10:57
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:

Szárítógép.

Ha nincs otthon akkor mosoda ahol van

jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Máskor teríts rá egy régi nagy lepedőt, ami csak erre a célra van és fogd össze nyakánál egy csipesszel. Vagy lehet kapni is ilyen hajvágáshoz való fodrász lepelt. Vagy hát legyen addig ruha nélkül, magáról le tudja zuhanyozni.
jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én magamnak vágom, és nekem is sűrű drótszőröm van. Egy gatyában szoktam csinálni, jó időben meg kint az udvaron, mert én is jártam úgy ahogy te... van olyan pólóm amiben évek óta érzem a hajszálakat. Többet meg már el is használtam a műhelyben olajat törölni, mert egyszerűen nem jött ki belőlük több musás után sem a szőr és vakaróztam a ruháktól.

Rázd ki alaposan a ruhákat, azzal sok hajat el lehet távolítani (kint, szélben!) de a varrásokba belefúródott erős haj nem jön ki sosem. Szemöldökcsipesszel szedegesd ki és közben gondolj arra, hogy soha többet nem csinálsz ilyent.

jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a szárítógép egész jól működött, de a melltartóm varrásaiból kiimádkozni a hajszálakat órákba tellett....

beszereztem 2 féle ilyen "takarót" is azóta

jan. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!