Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szakácsok, konyhai dolgozók:...

Szakácsok, konyhai dolgozók: mivel, hogyan mossátok a fehér konyhai pólókat, konyharuhákat?

Figyelt kérdés
A párom szakácsként dolgozik, egyszerűen nem tudom eltűntetni a konyhai ruháiból a zsíros ételfoltokat (most költöztünk össze, őt nem zavarta, hogy nem jön ki amíg magára mosott, de engem zavar…). Próbáltam a marhaepés szappant, meg sem moccant a folt.
febr. 14. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Frissen kell. Olyan ruhából amiben benne van és legalább egyszer ki lett mosva nem fog kijönni.

Amúgy nekem vanish szappan vált be konyhai foltokra. Marhaepe ugyanolyan jó. Csak addig ne tedd gépbe míg teljesen ki nem jött

febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha már jó napsütéses lesz az idő, kimosod a ruhát és kiteríted a napra. De ez csak a pirosas zsíros, paradicsomos dolgokra vonatkozik.
febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jar Foam mosógatószer kiszed a nagyon régi foltokat is, csak hagyni kell rajta állni. Nekem mindig van itthon mert jobban kiszedi mint bármilyen szappan a foltokat. Mosogatáshoz drága, de van olyan edény amit azzal rakok rendbe mert egyszerűbb. Pl. régebbi zsíros műanyag ételhordókat is prímán rendbe rak, de elsősorban folttisztítókémt alkalmazom. Illetve ami még jó az a dm-es utazó folttisztító, aminek súrolós a tubusa. Az + jar foam együtt pedig nálam tuti siker.
febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom! :)
febr. 16. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!