Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szörnyen csúnya a konyhaszekré...

Szörnyen csúnya a konyhaszekrényem, tele van zsiros újlenyomatokkal. Mivel lehet letisztítani?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen a felülete, miből készült? Ha bútorlap, nyugodtan használhatsz folyékony súrolószert rá, gyönyörű lesz. Ha valamilyen természetes fából készült, akkor nem tudom, mert nem próbáltam még.
2010. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldóval.
2010. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bútorlap. A hideg zsíroldó nem túl erős rá?
2010. okt. 25. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Basszus, sima mosogatószerrel lejön. Nem kell ezt bonyolítani.
2010. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bútorlapból készült konyhaszekrényemről nekem sem jött le sima mosogatószerrel. A hideg zsíroldó szerintem erős, még a Domestost sem mertem kipróbálni. A festett ajtótokon/ajtón viszont tökéletesem bevált, akár a hideg zsíroldó. Viszont azok Trináttal voltak festve, nem sérült a festék, de a gáztól való sárgás színt is leszedte.
2010. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Furi, pedig nekem lejött. Persze úgy, hogy a szivacsra nyomtam egy csomót és azzal dörzsöltem le. Pedig a konyhaszekrényem öregebb, mint én, vagy 30-40 éves :D
2010. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldó.Mindig ezzel takarítom a konyhaszekrény tetejét is. Egy hónap alatt rettenet lesz, egyet-kettőt ráfújok, kicsit várni és már törülhető a mocsok.
2010. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A helyedben azt tenném, hogy kivinném a kertbe és elégetném. Helyette mehet egy új szekrény, de arra jobban vigyázzál!
2010. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Édesem, ha van egy pici gyermeked, akkor lehet, hogy ezek a pici foltok nem azért keletkeznek, mert nem vigyázol valamire!
2010. nov. 2. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!