Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A hűtő és fagyasztó kellemetle...

A hűtő és fagyasztó kellemetlen szagát hogyan / mivel tudnám megsemmisiteni?

Figyelt kérdés

márc. 5. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres takarítás, az ételen megfelelön becsomagolva (fagyasztásra való zacskóban) lezárva legyenek betéve, meleg ételt ne tegyél be, ha erös szagú valami, akkor dupla zacskóba tedd.

Nálam eddig még soha nem volt sem a hütönek, sem a fagyasztónak szaga, pedig több mint 30 éve használom öket.

márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kipakolod, alaposan kimosod. Nyitott ajtóval hagyod szellozni par orat. Megint kitakaritod es kimosod

Utana csak olyat tegyel vissza ami rendesen le van zarva foliaba vsgy fedeles dobozban

márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy nagyobb darab faszenet helyezz el a hűtőben vagy a fagyasztóban. Minden szagot semlegesít!
márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem használtan egy hűtőt, amiben füstölt dolgokat tartottak. Sok időbe tellett, de végül sikerült szagtalanítani. Eleve mindent dobozban tartok. De amúgy egy tál szódabikarbóna jól magába szívja a szagokat. Lehet próbálkozni kiszárított kávézaccal is. Én a hűtőt denaturált szesszel szoktam áttörölni jó alaposan, az üvegeket kiveszem, a széleit leszedem, kádba áztatom, azt is alkohollal tisztítom meg. A füstölt szagnak mindez nem volt elgé, áttöröltem tömény mentaolajjal illetve fahéjolajjal is. Ettől sokkal jobb lett, de igazából több hónap volt, mire teljesen minden szag eltűnt belőle.
márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!