Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógép evőeszköz-kosár...

Mosogatógép evőeszköz-kosár praktikusabb használata?

Figyelt kérdés

[link]


Ennek a régebbi konstrukciójú evőeszköz tartó kosárnak a praktikus használatáról kevés szó esik, legalábbis én még nem találtam róla semmit a legfőbb rendeltetésén túlmenően.


A hosszanti oldalainak mentén vannak zsanérok, és felnyitható ajtószerűen a két felső rács, így adja magát hogy bele lehet dobálni kis dolgokat, ha nincs tele evőeszközökkel.

Belül a bordázottság pedig olyan, mintha slot-ok lennének valamiknek.



márc. 10. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem praktikus, azért.
márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem régebbi konstrukció, mert a pár éves mosogatógépemhez is ezt adták, meg az első, 2008-ban vásárolthoz is.

Nem értem amúgy a kérdésed, hogy mi ezen olyan bonyolult? Azért van így eltagolva a teteje, hogy minden egyes evőeszközt külön kis négyzetbe tegyél,szárával lefele, ezáltal nem érnek össze a kanalak, villák, és a vízsugár, szépen körbe tudja mosni.

Ezt csak így, egyfajtaképp tudod használni. Max ha vannak kisebb dolgaid, akkor felhajtod, a felső rácsot és úgy teszed bele a kosárba.

Ismerősnek van olyan Miele mosogatótógépe, aminek legfelső keskeny tálcájába kell egyesével, katonás sorban pakolni az evőeszközöket, de nagyon utálja.

márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miele mosogatótógépe, aminek legfelső keskeny tálcájába kell egyesével, katonás sorban pakolni az evőeszközöket, de nagyon utálja."

Csatlakozom. Nekem nem Miele van de én is nagyon utálom és ráadásul nem is tisztítja el rendesen az evőeszközöket ezzel a konstrukcióval. Már azon vagyok, hogy a régi mosogatógépből visszateszem a kosarat.

márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a Miele-nek van evőeszköztálcája, Nekem Bosch van, annak is van, és pont emiatt vettük meg. Az előző két gépünkben műanyag tartó volt, utáltam. Most nyugodtam pakolhatok alulra.
márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!