Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Menstruációs bugyi folteltavol...

Menstruációs bugyi folteltavolítás?

Figyelt kérdés
Akinek van, hogy oldja meg? Kiöblítem hideg vízzel, ahogy elő van írva, aztán kimosom a géppel 30 fokon. De foltos és kvara zavar. Bamboozy márka, fekete. Valami javaslat?
márc. 25. 07:28
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
91%

A hideg vízzel nekem eddig minden vér kijött.


Ha nem, akkor hipóznàm, de vége lesz az anyagnak tőle.


Higiéniai szempontból egy magasabb hőfokú mosàs javasolt lenne.

márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fekete, tehát a hipózás nem segítene, p,usz nem szabad magasabb hőmérsékleten mosni se...
márc. 25. 08:58
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

A mentruaciodtol is fugg. Mi barátnőkkel jöttünk rá. Ugyanaz a bugyi márka, ugyanazok a mosási módszerek.

Kettőnknek soha nem jön ki sehogy. Hidegen se frissen se, marhaepe szappannal se es korabban nem menstruacios sima bugyibol se. Valakinek meg tok konnyen kijon sima hideg vizes mosassal.

Szoval az is lehet hogy a te menstruaciod phja is savasabb es akkor nem fogod tudni kiszedni. Az elejen engem is zavart de ez van


Amúgy ha mar egyszer ki volt mosva es megszaritva utana nem fog kijonni. Friss foltok tudnak kijonni hideg vizzel, vanish vagy marhaepe szappannal

márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát akkornigy jártam...
márc. 25. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Lavórban, csapban áztatni, dörzsölni. Hideg víz vagy forró víz vagy felváltva.

Több mosóport a foltra tenni, úgy a gépbe tenni.

40 fokon mosni hosszabb mosásban.

márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
2: Csak nagyon érzékeny dolgokat mosunk 30 fokon, fehérneműt minimum 40 fokon mosunk.
márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6!


Kivéve, ha a használati utasítás kimondottan max 30 fokot ír elő. Nem véletlenül mosom úgy, ahogy

márc. 25. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
gyógyszertárban vegyél hyperol tablettát, azzal próbáld meg
márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
azért mondjuk véres cuccot harminc fokon mosni... :( bacitenyészet.
márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hidegvízben beáztatod jó pár órát benne hagyod nem raksz bele se mosószert se semmit csak szimpla hidegvízbe. Utána pedig rendesen kimosod a mosógépben. Vagy pedig vanishszappan, de nálam a hidegvizes áztatás mindig működik
márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!