Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a gumi szagát...

Hogy lehet a gumi szagát eltávolítani?

Figyelt kérdés

Értem, hogy a legtöbben azt írnák, hogy "nem lehet", meg "sehogy", de az, hogy nem tudtok / tudunk róla, az nem azt jelenti, hogy nem lehet, így tehát ezt a "sehogy", "nem lehet" és hasonlókat ne írjátok! Köszönöm. Nem elnyomni szeretném a szagát (tehát, hogy azt ne érezzem úgy, hogy helyette más domináljon), hanem eltávolítani kívánom a kellemetlen szagot. És nem mesterséges vegyszerekkel, mert azokat sem bírom, nagyon nem.


Visszaemlékszem, hogy az elefántos koh-i-nor radir illatát szerettem, és az is gumiból van, de minden más gumi szagot igen kellemetlennek érzek. Nem tudom, hogy mi a különbség azon gumi és a többi gumi között. Ha valaki tudja, akkor kérem írja meg!


Tudok róla, hogy milyen természetes szagtalanító hatással rendelkező dolgok léteznek, de konkrétum(ok)ra vagyok kíváncsi, mert nem akarom végig tesztelgetni (más szagnál korábban megcsináltam, de semmi általam ismert természetes szagtalanító nem segített még 1%-kal se csökkenteni a kellemetlen mesterséges szagot (értem, a gumi természetes...).



ápr. 3. 09:45
 1/4 anonim válasza:
Szexnél ne használj gumit
ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ruhák, targyak húzózsinórjai stb. - ilyenre gondoltam
ápr. 4. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát a kérdés az, hogy van egy bugyid, és annak a gumijának a szagát te érzed frissen mosottan is? És a bugyigumi szagát szeretnéd eltüntetni. Mert a fent kiírt kérdésből nem derül ki, hogy mi a túrót szeretnél.
ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pedig ott van a kérdésben: "Hogy lehet a gumi szagát eltávolítani?". Igen, pontosan azt szeretném elérni, amit leírtál.
ápr. 4. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!