Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosóparfüm jött be?

Melyik mosóparfüm jött be?

Figyelt kérdés

#mosás #mosóparfüm #Puella #Kifra #Giovani
ápr. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem. Nem a ruhákat illatosíttom vegyi anyaggal, hanem parfümöt használok, rendes parfümöt.

Magamra.

ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hova gondolsz ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés, és akkor is azt írtam, hogy az Ahimsa Tavaszi szellőt használom.

Nem tolakodó,kellemes könnyű illat.

ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Herbowtól a lila ( levendulás) és a narancssárga (talán gojis) a kedvencem.

Rendeltem a Puellától minta csomagot. Egytől egyig olcsó pacsuli szaga van szerintem. Mostam azért egyet a zölddel (az sztárolták sokan), hátha ruhán más, de nem. Újra kellett mosnom azt az adagot mert nem bírtam elviselni. Nem igazán az én ízlésem.

ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En Herbowot használok most, tetszik, de mire megszárad a ruha semmi illata. 😐
ápr. 7. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Tesori d' oriente öblítőt használok.

Nagyon keveset öntök, nem az előírtat és sokáig megmarad az illata, ami nem erősen tolakodó.

ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én Puella próbacsomagot rendeltem, annyira sztárolták. Nem tudom őket bántani, mert amit írnak, az teljesül (erőteljes, sokáig tartó illat), de nekem pont emiatt nem jön be, hogy mosóPARFÜM. Egész nap úgy éreztem magam, mint amikor húsvétkor rámöntenek 2 liter kölnit. Ha kevesebbet rakok, akkor is túl parfümös az illata. Nekem túl sok, de még van 2 minta, azzal kimosok.

Évekig az arany Lenort használtam, mint öblítőt, de beszüntették és azóta nem találok olyat, ami tetszik. :(

ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!