Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran mossátok ki a...

Milyen gyakran mossátok ki a függönyöket?

Figyelt kérdés

En nem egyszerre szoktam az összes helyiségből, hanem először a konyha, nappali egy része, rá par hetre a masik szoba es utana a 3 ik szoba. Peldaul a konyha, 3 ik szoba függönyeit kimostam januar végén, a lányom szobájában múlthéten, es a nappali függönyei ma.

Ablakok is meg voltak tisztítva, az összes, de ugyanígy külön alkalmakkor. Mostanra lett minden tiszta.


ápr. 14. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én sem viszem túlzásba sem a függönytisztítást, sem az ablakpucolást... :D

Nyilván, ha nagyon koszos (légyszaros), vagy poros akkor muszáj mindkettővel valamit kezdeni, de azt mondanám, hogy ha évente 3-4 alkalommal ezeket megcsinálom, már jó vagyok... Ablakpárkányokat persze heti rendszerességgel letörlöm, bajárati ajtókat is gyakran, mert az azért koszolódik.

ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En azt hiszem h kb 2 szer egy évben teszem meg

Meg aztan evente veszek új fuggonyoket is ide oda, mert evszak szerint variálom pl a konyhában, karacsonyi, húsvéti színek

ápr. 14. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

3 havonta általában.

Amikor jön a tavaszi, nyári téli stb nagytakarítás amikor mindent is elhuzok, kihuzok akkor leszedem a függönyt is. Ablakot azt kb 2 hetente szoktam, nincs sok,viszont a függöny magasan van, és nem érem el létraval sem 🥲

ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétszer egy évben.
ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Évente kétszer szoktam alakot pucolni, függönyt mosni

Tavaly a tavaszi takarításkor 3 ablak kimaradt, de ősszel nem láttam, hogy piszkosabb lett volna, mint amiket tavasszal megpucoltam, függöny sem, vagy alig volt koszosabb.

ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-3x egy évben. Összesen 2db sötétítő és 3 "sima" függöny van (mondjuk ezek jó nagyok)
ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!