Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vileda forgófejes felmosóval...

Vileda forgófejes felmosóval mennyire vagytok elégedettek?

Figyelt kérdés
Kinéztem ezt a fajta felmosót,illetve egy olcsóbb fajta forgófejes felmosót.Sok jót olvastam a Viledáról,de azt is,hogy a pedál hamar tönkremegy.Kevésbé márkásról sokat nem olvastam,de érdekel a vélemény,ha valakinek van,mert az sem tűnik rossznak.
ápr. 22. 12:35
 1/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
73%
Nekünk cégben van, tapossák rendesen, nincs baja jelenleg.
ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanugy csak tologatja a koszt mint a tobbi. Semmivel swm jobb mint amikor manualisan nyomod ki belole a vizet
ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Folyton eltöröm a hagyományost,azért gondoltam ez hátha több szempontból is jobb.A moppal,annyira nem békültem ki.Ezt meg nem próbáltam.
ápr. 22. 16:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Temun van olyan Felmoso ami pörög, külön gyűjti a koszos és tiszta vizet. Az elég jó, és nem méregdraga.
ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Válaszoló esetleg tudsz linket adni melyikre gondolsz?
ápr. 23. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


O az. Neha hatalmas akció van rá. De tényleg super jo Felmoso. Én elégedett vagyok vele.

ápr. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
ápr. 24. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! 😊
ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Már évek óta megvan, csak a fejeket kell cserélni. Ajánlom!
máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!