Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SÜRGŐS! Befőttes üvegekben le...

SÜRGŐS! Befőttes üvegekben le lehet fagyasztani dolgokat?

Figyelt kérdés

Tehát olyanokra gondolok, amiben előzőleg pl. vmi savanyúság volt, vagy olajbogyó stb......tehát használhatom esetleg ezeket arra, h lefagyasszak bennük vmit, nem repednek szét a fagyasztás hatására??


Köszönöm a válaszokat!!! :)))


2010. okt. 27. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem szétreped. Miért nem zacskózod inkább?
2010. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
szétreped, ne tedd a fagyasztóba
2010. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem csurig töltöd, akkor fagyaszthatsz benne. Viszont rengeteg helyet foglal az edény, illetve kerek keresztmetszetü miatt csak nagy veszteséggel tudod bepakolni a fagyasztót.
2010. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hmm a hely nem lenne gond, mert meglehetősen nagy a fagyasztó, de ha szétreped, akkor úgy persze nincs értelme...
2010. okt. 27. 21:31
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy reped szét!!! Atya isten!!! Én mindig befőttes üvegbe fagyasztok mindent! Ha még nem fagyasztottatok soha befőttes üvegben, akkor miért írtok hülyeséget?!
2010. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oks, köszönöm!! Igazából ilyen válaszra gondoltam, h akinek esetleg van már tapasztalata ilyen téren, tehát ki is próbálta. :)Igazából azért gondoltam erre, mert egy csomó ilyen üveg összegyűlik mindig, és valahogy sajnálom kidobni, mert mégiscsak üveg (kár, h ezeket pl. nem lehet visszaváltani, mint egyes italos/szörpös üvegeket), viszont erre a célra pont jók lennének. :)
2010. okt. 27. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért irtam, mert nekem szétrepedt. :-)
2010. okt. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi csináltunk házi májast, nem töltöttük bélbe hanem üvegbe téve lefagyasztottam, egy sem reped el.
2010. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű repedt, vagy sérült lehetett az üvegem, mert utána nem próbálkoztam vele.
2010. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A lefagyasztott cuccos kitágul fagyás közben. Ha annyival kevesebbet teszel bele, hogy megfagyva is beleférjen, akkor nem reped szét. HA csurdultig rakod, akkor szétrepeszti a megfagyott cuccos.


Tehát: igen, lehet, de ne tedd tele.

2010. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!