Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol lehet vásárolni Almawin...

Hol lehet vásárolni Almawin termékeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék áttérni a bio tisztítószerekre és találtam fürdő és Wc tisztítót de nem akarok futár költséget fizetni,vagyis netről rendelni.

Tudja valaki milyen áruházakba kapható Almawin termék?

Köszönöm előre is aki tud ilyet!


2010. nov. 17. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én vidéki vagyok, van a városunkban egy kis gyógynövénybolt. Egyszer bementem megkérdezni, vannak-e ilyesmi termékek, nem volt, de mondták, hogy tudnak hozni. De nem biztos, hogy pont Almawin volt, de ha van a környékeden ilyesmi bolt, egy kérdést megér, lehet hogy tudnak más természetes szert is ajánlani. A neten pedig vannak olyan helyek, ahova el lehet menni személyesen a megrendelt cuccokért. Ide ki lehet menni Pesten, és azt hiszem, van Almawin termék: babyoutlet.hu
2010. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!