Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kislányom sötét rózsaszín...

A kislányom sötét rózsaszín rugdalózóját sikeresen összemostam, sötétkék nadrágommal. Mivel tudnám a sötét színt kiszedni a rugdalózóból?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem semmivel. A babaruhát és a felnőttruhát nem szokás egyébként együtt mosni...
2010. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon sehogy sem. Ha öntesz rá fehérítőt, akkor még a rózsaszínt is kiveszi. :(
2010. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy színfogó kendővel kimosni a rugdalózót.
2010. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
két rugi volt azért mostam kivételesen együtt őket erre meg is lett az eredménye!:)
2010. dec. 7. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Semmi baj nincs,ha a babaruháit együtt mosod a tietekkel. Azért van a mosószer,hogy kimossa őket.

Viszont a kék nadrágodat áztasd be egy éjszakára erősen ecetes vízbe,hogy ne engedje a színét a későbbi mosásoknál sem.

2010. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A sampon meg hajmosásra van, a szappan az ugye mosakodásra-utolsó, gondolom azért a baba nem ugyanazzal fürdik, mint te? A babaruhákat külön szokás mosni, ahogy a konyharuhát se mossuk együtt a fehérneművel, meg a függönyt se nadrágokkal...
2010. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Miert nem moshatnank egyutt a babaruhakat a felnottekevel?

En sensitive mososzerrel mostam akkor mindent. Sose volt semmi baja a gyereknek. Masfel eves koraig meg csak megfazasa sem volt.

2010. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden ruha mosáshoz teszek nátrium-perkarbonátot, tehát minden fertőtlenítve van. Együtt mostam a babaruhákat a felnőtt ruhákkal.
2010. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges kiszedni a keket, nem akarok igenytelennek tunni, de ugy is kinovi kb 1 het mulva
2010. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Lehet kapni egy Dr. Beckmann márkájú folttisztító-családot a drogériákban, és van egy termékük, ami kifejezetten az összemosott és így elszíneződött ruhákra van kifejlesztve. 75 gr por van egy kis dobozban, ez egy adagnyi ruhára elég kézi kezelés esetén, ha egy kis lavórban csinálja az ember (a gépi mosáshoz 3-4 adagot ír, ez már anyagilag nem éri meg, hacsak nincs 5 kg csúnyán összefogott, de mondjuk márkás vagy szuperdivatos, tehát mindenképp megmentendő ruhája az embernek). Itt is megtalálod:

[link]

2010. dec. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!