Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Múltkor tettem fel egy kérdést...

Múltkor tettem fel egy kérdést, hogy szaktalanítsam a mosógépemet. A ruhát áztassam ecetbe?

Figyelt kérdés
Írtam azt is, hogy az új munkásruha mosása után lett büdös a gépem. Ecettel elég jól elvettem a szagát. Most megint mosom a munkásruhát (1 használat után) és megint érezem azt a büdös szagot. (gondolom ruhafesték vagy valami más) Vagy jobb ha kidobom a ruhát? Ennek nem fog elmúlni a szaga?
2010. dec. 12. 09:12
 1/9 A kérdező kommentje:
szagtalanítsam, bocs elírtam, csak már dühös vagyok
2010. dec. 12. 09:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Csinálj két üres mosást: 60 fokon trisóval, majd 40 fokon hipóval. A bolti öblítőt dobd ki az ablakon, egy csomó trutyi van miatta a mosógépedben, és öblítő helyett használj minden alkalommal ecetet.
2010. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a ruha a büdös, a mosógép az ecetes mosás után nem volt az. Csak most lett megint az, hogy újra a munkásruhát mosom. A többi ruhánál már nem volt büdös. Tehát a munkásruhával mit csináljak, mert az a fő bűnös?
2010. dec. 12. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:
A ruhát is ecetes vízben mosd, az elveszi a szagát:)
2010. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. Remélem az beválik.
2010. dec. 12. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen szaga van (azon belül, hogy büdös): ruhafesték, vagy olaj, vagy valami más?
2010. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ruhafesték. Még nem is volt viselve amikor először kimostam és már akkor ilyen szaga volt. Csak ruhafestékre tudok gondolni, mi más lehetne? Nem kínais. Szárazon nem érződött csak amikor a meleg víz érte.
2010. dec. 12. 10:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Épp kérdezni akartam, volt e mosva? Ha új, jó néhányszor ki kell mosnod, mire elmegy az a jellegzetes szaga, a ruhafestéktől van. Ha lehet, mosd ki 90 fokban. Ha nem, próbáld meg, hogy mosás előtt külön beáztatod.
2010. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most beáztattam ecetes vízbe és újra kimostam úgy, hogy a gépbe öntöttem még ecetet, plusz még az öblítő helyére is. Így most jó lett, nem érzem a ruhán a szagot és a mosógépben sem. Köszi mindenkinek a segítséget.
2010. dec. 12. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!