Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A gőztisztítóval tényleg...

A gőztisztítóval tényleg könnyű takarítani? És melyik a jobb: a gőzpingvin vagy a porszívóhoz hasonlító nagyobb berendezés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:41
 1/6 anonim válasza:
100%
A gőzpingvinnel csak dühöngeni lehet, nem takarítani.
2011. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan porszívószerű izénk van. Olyat se vegyél. Semmit nem csinál azon kívül, mint hogy benedvesíti a lakást. Hajszál, szöszmösz, mindent ott hagy.
2011. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ETA takarítógépem van. Porszívóként is használható,és vizes tisztításra . Nekem nagyon bevált.
2011. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig azt hittem, hogy ezek jó gépek, de így leteszek róluk.
2011. jan. 3. 20:38
 5/6 anonim válasza:
Én szeretném az előző válaszolókat megcáfolni. Nem tudom ki hogy használja meg mire, de nekem igenis bevált. Én a nagymamámtól kaptam névnapomra és nagyon szeretek dolgozni vele. Először én is azt hittem hogy kamu az egész,de én mondhatom hogy nagyon megszerettem. Én a fürdőszobától kezdve mindent azzal takarítok. Nekem a nagyobbik fajta van. Az enyémhez nem kell vegyszer, a forró gőz fertőtlenít, tisztít és nem szennyezem a környezetem. Amúgy én úgy használom hogy befújok vele amit kell aztán letörlöm egy jó nedvszívó képességű anyaggal és kész.
2011. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyértelmű hogy hajszálat nem takarít el, mivel nem porszívó, de nagyon jó fertőtlenítő hatású.
2013. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!