Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a lejobb mosogatószer,...

Melyik a lejobb mosogatószer, ami jól lehozza a zsírt?

Figyelt kérdés
a jar jó gáz lett, szinte semmit nem ér már, nemtom mit csináltak vele
2011. jan. 6. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Alap cuccok mosogatására a Jar, de előtte áztasd be.

Ha ráégett zsírt akarsz leszedni, akkor a hideg zsíroldót ajánlom neked, de csak kesztyűben dolgozz vele, és ne lélegezd be, mert baromi büdös.

2011. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen jó a Jar, lehozza a zsírt.

Ha valami nagyon égett van, azt beáztatom Domestosba pár órára, gyönyörűen lejön utána. Csak vigyázni kell vele, mert egyes műanyagok nem szeretik.

2011. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mosószódát szoktam a mosogatószerhez adni, ha zsíros edényeket mosogatok.

Ha nagyon zsíros, beáztatom mosószódás vízbe.

Az olajsütő rácsos kosarát is csak beáztatom mosószódás vízbe, nem kell súrolgatni, lehozza róla az odasült olajat is.

2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Metróba vettem Jart 5 literes igaz nem olyan a csomagolása mint régen mert teljesen zöld a kanna , de olyan sűrű alig tudtam átönteni kicsibe szerintem tuti!
2011. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is jar van, de az utóbbi hónapokban olyan silány lett, hogy a babaleveses tányért se nagyon lehet elmosni vele. Vagy az összetevőt változtatták meg, hogy olcsóbb legyen a gyártás vagy ahol veszem (multi) máshonnan szerzi be, ahol lehet, hogy nem azt teszik bele, mint az igaziba?
2011. jan. 6. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!