Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az ágytakarómat betettem az...

Az ágytakarómat betettem az ágynemű tartóba ágyneműtartó fóliába. És bepenészesedett! Hogy tüntethetném el!?

Figyelt kérdés
Már kimostam egyszer, de semmi.hófehér.van ötlet?
2011. jan. 15. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A penészfoltot ruhából nem lehet kimosni. Legalábbis nekem még semmivel sem sikerült. A penészedés az megállítható, de a helye az látszani fog.
2011. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Agynemüt sose szabad fóliába tenni, mert akkor garantáltan bepenészedik. A penészfoltokat nem lehet többé teljesen eltüntetni.
2011. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Citromlét( esetleg ecetet) keverj péppé sóval. Kend rá a penészes foltra,és a napon szárítsd meg. Ha kell, ismételd meg újra. Utána mosd ki.
2011. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sajna elég párás a házunk,és az ágyneműtartóban ugye még jobban rosszabb lesz a helyzet.jól van nem teszem be fóliába.akkor kidobjam a takarót?sajnálom nagyon,de így nem szeretném használni!
2011. jan. 15. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:

ajánlom azt a tablettás párátlanítót, nagymamámék házában bevált.

ceresit stop pára - pápá pára, most beugrott

2011. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.:-)
2011. jan. 16. 17:15
 7/7 A kérdező kommentje:
képzeljétek befújtam a foltot penészölő sprayvel /elég kemény cucc/kimostam és kijööööööööött:-)nem kell venni másikat.de azért köszönöm a tanácsokat!!féltem vele befújni mert nem ruhaanyagra volt kitalálva hanem falra ,de bevált.
2011. febr. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!