Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van egy fekete farmer nadrágom...

Van egy fekete farmer nadrágom. Már volt egy párszor mosva, de mindig fehér csíkok jellenek meg rajta, probálkoztam: már folyékony mosóporral, nem raktam bele öblítöt, sőt még kézzel is. De nem jönnek ki belöle a fehér csíkok. Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen volt, egyszerűen azt jelezte, hogy kikopott :( Sejted, mennyire boldog voltam...
2011. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
Én a fekete farmerjeimet mindig 60fokon mostam a feketékkel... Nem csináltak ilyeneket...
2011. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát ugye nem radiátoron száritod?
2011. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És kifordítva mosod, ugye?
2011. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

gicca* :

Van mikor radiátoron, de ha jó idő volt akkor kiraktam a teraszra és akkor is csíkos maradt....


17:47-nek :

Probálkoztam már ugy is de akkor is olyan maradt, sőt még be is fesettem feketére (ruha festékkel) akkor jó lett, de mikor festés után kimostam olyan lett megint :(

2011. jan. 26. 06:31
 6/7 A kérdező kommentje:

BlackSword:

És te milyen mosóport használsz??

2011. jan. 26. 06:33
 7/7 anonim válasza:
7/6.Ha már többféle mosószert kipróbáltál, és a csíkok nem tűntek el, szerintem eredetileg -gyárilag- nem festették be az elöírásnak megfelelöen.Egy jól elkészített farmer anyagnak többszöri mosás után sem szabadna csíkosnak lenni. Nekem is volt fekete farmerem,az meg apró pettyes lett mosás után. Rossz minöség!!
2017. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!