Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet inox felületeket...

Hogyan lehet inox felületeket ujjlenyomatmentessé varázsolni?

Figyelt kérdés
Ki milyen tisztítószert használ inox felületekre?
2011. febr. 23. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni kimondottan inox felületekre való tisztítókat kapni. Rá van írva nagy betűkkel, hogy Inox.
2011. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Varázsolni" nem tudod, csak gyakori törölgetéssel. Az ujjlenyomat-mentesek azok gyárilag olyanok és ezáltal drágábban, mint a "sima" inox. A beépített sütőm mentes, de a főzőlapot Cif Inox-al takarítom és a végén mindig szárazra törlöm:-((
2011. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Cif inox tényleg aranyat ér! Én a tűzhelyet és a páraelszívót nem tudtam rendesen letakarítani, egy bnőm javasolta. Azóta ha leakciózzák mindig veszek belőle. Múltkor a rozsdamentes edény elszineződött alját varázsoltam vele újjá!:)
2011. febr. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Cif Inoxot kipróbálom. Elvileg ujjlenyomatmentes nálunk is, de most költöztünk, és csupa maszat és por lett minden új cucc, így az inoxok is, hiába, ez a felújítással, költözéssel jár. Szóval ezért kell "varázsolni", de utána sem fog ártani speciálisan erre való szert használni. Sajna vásárolgatni, nézelődni nem volt időm mostanság, így ezért is itt kérdeztem, és tényleg gyorsabb volt.:) Köszi mindenkinek!
2011. febr. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!