Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kifakult babakocsi huzatot...

Kifakult babakocsi huzatot hogyan tudnám úgy befesteni, hogy ne eressze a színét, ha víz éri?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy használt babakocsit, először arra gondoltam, hogy elviszem tisztítóba, és régen ott vállaltak textilfestést is, ez lett volna a terv. Ma kiderült, nemhogy festést nem vállalnak, ki sem tisztítják. A mosást megoldom, de a tetejét (napellenző része) elég rendesen megszívta a nap, sokkal halványabb, mint a többi rész. Tippeket várok, hogy hogy oldjam meg a dolgot, esetleg Szegeden, Kecskeméten, vagy Kkfházán vállalnak valahol textilfestést?


Előre is köszi!


2011. febr. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a festéssel több lesz a gond, mint az öröm, inkább tegyél rá újat, ha csak a tetjére, akkor direkt más színút, vagy pl. macisat, mint a többi rész. egy huzatot egy ügyes varrónő megcsinálja.esetleg egy kárpitos.

de ennyire zavar? mindenképp költened kell rá, a jó minőségű ruhafesték drága.

2011. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit Én megpróbálnék.

Hol laksz?Mert amíg Szegeden laktam,volt egy festékbolt a Mérey utcába(Mars tértől nem messze,nem tudom meg van-e még.

Ott lehetett taxtil festéket kapni,azt hiszem 100 forint körül volt egy csomag.Rá van írva,hogy kell használni,lehet színfixálót is gyártanak már,de én ecetes vízben kiöblítettem festés után kétszer a batikolt pólómat és jó lett a színe.Nagyon picit fog,mikor mosom,de ha gépben mosom,nem fogja össze a többi ruhát egyáltalán.

Azt hiszem,hajó vagy mi colt a kis kék fehér zacsin,amikor én vettem(tavaly)

Félegyházi és Kecskeméti infóval még nem tudok szolgálni,mert nem rég költöztünk a környékre :-)

2011. márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háztartási boltokban lehet ruhafestéket kapni. Festés után legalább egy éjszakára áztasd nagyon ecetes vízbe. Akkor mosás után sem fogja a színét engedni.
2011. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenképp ki fogom próbálni, sokat segítettetek!
2011. márc. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!