Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit kell beállítani az automat...

Mit kell beállítani az automata mosógépen, ha fél adagot szeretnék mosni?

Figyelt kérdés

A használati utasítás, ami van nem kifejezetten erre a mosógépre vonatkozik, csak általánosságban ír. Szóval két gomb jöhet számításba:

1. van egy edény, amiben benne van az 1/2

2. két edény van egymás felett: egyik nagyobb, mellette 1000, a másik kisebb, mellette 500 felirattal.

Végül is mindkettő logikusnak tűnne használni.

Tudna valaki segíteni?


2011. márc. 2. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első. A másodikkal valószínűleg a centrifuga sebességét tudod állítani.
2011. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta fél adagos jelzés - 1/2 -, akkor valószínű automatikusan érzékeli a mennyiséget.
2011. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az első. Ha van rajta ilyen gomb. Nekem intelligens mosógépem van, és nincs ilyen opció rajta, de a ruha mennyiségétől függően szívja hozzá a vizet. A tied nem lehet ilyen?
2011. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bénán hangzik, de nem tudom, hogy automatikusan a kellő mennyiségű vizet használja-e. Egyszer már próbáltam azt a gombot, de akkor nem történt semmi. Lehet én bénáztam el. :)
2011. márc. 2. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Félprogramnál a gép automatikusan fáladaghoz való vizet adagol, a másik gomb a centrifuga fordulatát állítja 500-ra vagy 1000-re.
2011. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!