Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aus meisterhand chromstahl:...

Aus meisterhand chromstahl: Milyen edények ezek?

Figyelt kérdés
Anyósomék nyertek egy ilyen 16 darabból álló edénykészletet (a fedőkkel együtt 16 részes) és azt mondták nekik, hogy 300 ezer forint értékű a készlet. Tudja valaki, hogy ez igaz e? Német gyártmány.
2011. márc. 5. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nyerték, akkor semmi gond, egyébként a felét sem éri.

A német szöveg, szabad fordításban: Mesterkézből, krómacélból-(készült).

2011. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jézus! ez megint egy átvágás!

Anyukám (75 éves,könnyű átverni)is nyert egyet, hozzá ajándékba valami hiper-szuper porszívót, a végén még meg is fenyegették, hogy ezt, meg azt aláírt, köteles kifizetni stb...Aztán a 300 ezer Ft értékből csak 80 ezer lett, de mivel tényleg aláírt egy papírt, (amit én nem tettem volna), ezért muszáj volt a 80-at kifizetni.És kapott érte egy eredetileg 300 ezres készletet, ajándék porszívó nélkül.Aztán kiderült, hogy semmit nem kellett volna kifizetni, mert törvénytelen amit aláírattak, másnál a cég visszakozott.Szóval nehogy fizessetek valamit is!

2011. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tombolán nyerték, de erősen kétlem, hogy ennyit érne, mert akkor kemény belépti díjakat szedtek volna, meg anyósom barátnője nyert volna eredeti gyapjú ülésre való masszírozót, vagy melegítőt, már nem tudom, de olyanja már volt és kérte, hogy inkább két gyapjú párnát nyerhessen. 25 ezer lett volna az a gyapjúmifene, és így a két egyenkén 12500 forint értékű párnákat kapta, hát nem tóm, ennyibe kerül egy gyapjú díszpárna?
2011. márc. 5. 20:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként megtaláltam a neten, és 150 euróért árulják, ami 30 ezer kábé...lehet egy nullát elértett anyós?:D
2011. márc. 5. 20:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értem második válaszoló, nagymamádnak pont ilyen edényei vannak? Egyébként jók?
2011. márc. 5. 20:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs, anyukád, elnéztem, ne haragudj!
2011. márc. 5. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Jók, de nem jobbak mint amit egyébként db-onként 4-5 ezerért veszel.
2011. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Azért érdekelt, mert mondta, hogy ideadják nekünk, mi meg épp most akartunk Tefált venni. És mondták, hogy akkor nem kell, mert itt van ez. A dologhoz még hozzá tartozik, hogy külföldön élünk és itt rettenet szarok az edények, 2 perc, és odakapja a kaját. Az edények eleve negyed olyan súlyúak, mint az anyósomé, akinek nem túl sok pénze volt edényvásárlásra, szóval azok se hiper szuperek, de mikor meglátogatott minket és kipróbálta az edényemet, mondta, hogy borzasztó minőségű az enyém.

Szóval ha van olyan jó, mint egy átlagos otthoni edény, akkor már meg leszek elégedve vele. Mondjuk azért akartunk tefált venni, mert az olyan, hogy nem ragad le benne (főztem már olyanban, csodálatos:D). Nem tudod, ez is olyan?

2011. márc. 6. 08:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!