Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen varrógépet érdemes...

Milyen varrógépet érdemes venni használtan, kb.15. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
A vatera-n a régebbi Singerek, Privileg-eket nézegettem. De olvastam, hogy sokan írjátok a Neumann-t. Érdemes ezek közül a vater-an választani. Tudom a fémes alkatrészek a jók, illetve, hogy jobb ha látja szakember. Felhajtásokat, zipzár varrásokat, illetve függönyök és egyéb dekorációs dolgok kivitelezése a főbb szempont, illetve könnyeb szoknyák és nadrágok megvarrása.
2011. márc. 9. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Privilegeket ajánlom. Nekem 25 éve kiválóan működik,pedig nagyon sokat varrok. A Neumann az elég régi márka,nincs már hozzá alkatrész. A Singerek többségének műanyag alkatrésze van.
2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bereczk Jénos ***** válasza:

Azt kell nézni, látszatra minden benne legyen, akkor néha egy nagy takarítás, vagy egy beszabályozás segít! Ha alkatrész kell,egy másik segít,

hogy olcsón magad is megcsináljad!!!

A műanyag gépek javítását a szakszervizek sem vállalják, vagy borzalmas sokba kerül!!!!

2023. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!