Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi barna bőr/műbőr ülőgarnit...

Régi barna bőr/műbőr ülőgarnitúrát, hogyan illetve mivel lehetne tisztítani illetve ápolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem a koszt Ultrás vízben kicsavart ruhával ha áttörlöd, azzal le tudod takarítani és utána száraz ruhával áttörölni. Kezelni csak akkor tudod, ha valódi bőr, azt régen valami "tiszta" olajjal kenték át, azt a bőr beszívja és utána ismét szárazzal áttörölni. A műbőr esetén nem hiszem, hogy erre bármit is reagálna.
2011. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Újjávarázsolhatod, a Brillance cég felületápoló és tisztítószerével. PH 8

Lásd.: www.tisztitoszer.hu

Nem vagyok a cég reklámfőnöke, de lassan fizethetnének is nekem, mert e szeren kívül az ablaktisztító és a vízkőoldójuk is remek és mint házasszony a legnagyobb megelégedéssel használom ezeket. A takarítás nem tart sokáig, s minden látványosan szép.

Nézd meg a honlapjukat, ott meg is rendelheted, amire szükséged van, és házhoz is szállítják. Ja, és nem drágák!

2011. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!