Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell kifőzni a piszkosa...

Hogyan kell kifőzni a piszkosabb törlőrongyokat?

Figyelt kérdés

Először evidens volt számomra, hozzáláttam, de aztán...

Most forrásban lévő vízbe kell tennem? Mosópor vagy más kell hozzá? Mikor kell kiszednem és utána öblíteni?


Bocsi, tudom, alap dolog. De mosógépem nincs és áztatással nem jönnek ki a rongyaimból a piszkok.

Ezek törlőrongyok, de szeretném, ha tiszták lennének. Nem régi piszkos rongyok.


2009. febr. 24. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Floraszept-be aztasd be oket, es hagyd ugy 1 ejjelen at. Masnap gyurjad at oket. Kifozni? Sajna nem tudom, de lehet hogy a google segit neked.
2009. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
most kérdeztem meg anyukámat, mert ő szokott ilyet csinálni.Lábasba forralj vizet, tegyél bele mosószert és hipót.jó az olcsó kategóriájú is.ebben a lében főzd a rongyokat.vigyázz, mert erős szaga van, csak szellőztetés mellett csináld.azt hiszem én is ezt teszem holnap a rongyaimmal, mert a mosógép sem viszi ki a foltokat.
2009. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. febr. 26. 21:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!