Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mondja már el valaki miért...

Mondja már el valaki miért van ráírva a sapkámra, hogy kézzel szabad csak mosni és nem szabad kicsavarni? Miért nem szabad géppel mosni? Mi baja lesz ha géppel mosom 30 fokon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
A termék neve: Columbia Men's Mountain Guard™ Hat Omni-Heat
2011. márc. 25. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy én semmit nem mosok kézzel, nem érdekel, mit írtak. Eddig még semminek nem lett semmi baja. Kézzel sokkal durvábban csavarom ki, mint ahogyan a gép teszi, plusz tökig tele marad vízzel... a gép meg rendesen kicsavarja. Akkor se mosnék semmit kézzel, ha fegyvert fognának a fejemhez.
2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert ez a sapka kötött áru és kötött árut csak kézzel szabad mosni mindig és fektetve szárítani. A mosogép tönkreteheti és nem érvényes a garancia, ha úgy van mosva.
2011. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18.04: nehogy leszakadjon a kezed egy kis kézi mosástól... -.-"
2011. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valami speckó anyag lehet benne, ami nem tűri a gépi mosást.
2011. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinyúlik, elveszíti a formáját.

(amúgy az én kezem leszakadt a kézi mosástól kb... XD Két hónapja küzdök miatta az ekcémámmal, és nem élmény, hogy olyan, mint egy rinocérosz bőre, teli hegekkel és sebekkel. Talán ne ítélj elsőre, lehet hogy neki is van rá indoka :P)

2011. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!