Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol kapok Bp-n mosódiót jó áron?

Hol kapok Bp-n mosódiót jó áron?

Figyelt kérdés
Nem pedig internetről rendelve borsos kiszallitasi dijjert...
2011. ápr. 6. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én neked adom! van egy fél zacskóm, mert nem jött be. Barátnőmmel vettünk egy zacskót, elfeleztük. ezért csak fél :)
2011. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

huuu dejo. :) Mennyiert?

mi volt vele a gond ha szabad kerdezi..

2011. ápr. 6. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó, megegyezünk! Egy tábla csoki vagy avalmi ilyesmi jó lesz! :) Nekem csak otthon áll.

Az volt a bajom, hogy a mosott ruhákon olyan fekete pöttyök keletkeztek mintha kátránnyal lettek volna lespriccelve. Sok, kis pötty. Remélem érted. Aztán amikor visszatértem a mosóporra ezek kijöttek.

Most mennem kell, csak holnap leszek net előtt, de tényleg szívesen neked adom! De bízom benne, hogy nem Csepelen laksz, mert oda nem szívesen viszem! :)

2011. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, akkor holnap beszélünk még. Köszönöm. A pöttyöket furcsallom. Nem lehet h öblitövel együtt hasznaltad es az okozott vmit?...
2011. ápr. 6. 17:19
 5/8 anonim válasza:
Ha beválik és szükséged lesz rá, keresd a Tiszta Vízért Alapítványt. Ők nem nyerészkednek rajta. www.tisztavizert.hu
2011. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én ezt találtam legolcsóbbnak:

[link]

(Baross utca)


Ez is jó és próbacsomag is kapható:

[link]


Nekem bevált, egy év alatt fogyott el 1 csomag, azóta nem használok mosószert.

2011. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az első vagyok! Hát... bevallom már nem emlékszem, hogy öblítővel használtam-e, de talán ecetet használtam hozzá.

Te merre jársz a városban? A részleteket meg majd priviben megbeszéljük :)

2011. ápr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia első. hát, nagyn kiváncsi leszek rá :) irok privit :)
2011. ápr. 7. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!