Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet a cipő belsejét...

Mivel lehet a cipő belsejét fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 00:54
1 2 3
 11/22 1655 válasza:
Mikor katona voltam akkor a bakkancsot úgy fertőtlenítettük, hogy dezodorral befujtuk majd egy égő gyufát dobtunk bele persze egyből el is aludt. (elégett az alkohol) Tuti szagmentes!!!!!!!!!
2011. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Szerintem kekszesszel ha bekened az tokeletesen megfelelo, a formaldehid ruhan keresztul sem tesz jot a bornek.
2011. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Szódabikarbóna: szórd bele egy éjszakára és kész. Ártalmatlan, környezetkímélő megoldás és tuti szagtalanító. Dezodor helyett is használhatod + ha a ruhából akarod eltávolítani az izzadságszagot, akkor arra is jó: be kell szórni a nedves ruhát vele, kicsit hagyni majd kimosni. 1 kis csomag 50 Ft és bármelyik boltban kapható.

Itt olvashatsz még arról, hogy mi mindenre jó:

[link]

2011. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
A formaldehidet tényleg csak receptre kapni-gyógyszertárban(már amelyik betartja a szabályokat),viszont a budapesti Vegyszerboltban hektoliter számra lehet venni(József krt,-on,Baross utca-Üllői út között.Egy liter kb. 600 Frt.
2011. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Be kell rakni egy zacskóba és egy éjszakára a mélyhűtőbe. Ez a legolcsóbb megoldás és működőképes is.
2011. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
0%

Elvileg hőkezeléssel kell, hogy működjön a dolog. Mi lenne, ha sütőbe tennéd a mikro helyett? Annak szerintem precízebben szabályozható a hőmérséklete. Én 75-80 fok körül próbálkoznék. Hangsúlyozom, ez csak ötlet, én még nem próbáltam.


Viszont vannak cipőboltokban igazi báránybőr talpbetétek, abból ha kettőt veszel, és rendszeresen váltogatod, kell hogy segítsen. Emellett lehet kapni ezüst tartalmú direkt cipőfertőtlenítő szereket, azok is jók. Ezeket próbáltam, nekem segített.


Még a fokhagymát is megpróbálhatod. dörzsöld be vele a cipőd belsejét, az kiváló baktériumölő, ráadásúl széles spektrumú, azaz nem nagyon válogat. Ezt nem próbáltam, de szerintem ennek is működnie kell!


Ha valami általam nem próbáltat kipróbálsz, tájékoztathatnál az eredményéről:).

2011. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Előző válaszomat kiegészíteném azzal, hogy a báránybőr talpbetét valójában csak a megelőzésben segít. Ha már belakták a bacik a cipődet (emiatt budös), akkor valamilyen alapos (akár többféle módszerrel kombinált) fertőtlenítés mindenképp szükséges, és utána jöhet a báránybőr.
2011. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Mikróba? Igaz, Chaplin meg is főzte, és megette! :-))
2011. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
Nem kell fertotleniteni, ki kell dobni, mert ez egy kicsit szegneysegi bizonytrvany
2011. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
KLENZ MS-200KL cipőfertőtlenítő készülékkel. agplusz.hu oldalon olvasható hogyan működik. Egyébként általános fertőtlenítő, sok egyéb tárgyat lehet vele fertőtleníteni, pl. mobiltelefont is, stb.
2012. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!