Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért zörög a nagymamám...

Miért zörög a nagymamám mósógépének a szivattyúja?

Figyelt kérdés
Hali! Az a gond, hogy a nagymamámnak a mosógépében zörög a szivattyú! A gép nem régi! Szerintem 2-3 éves lehet és FAGOR! Amikor le kell engednie a vizet még simán megy! Vagyis ameddig a víz ki tud folyni magátol, addig semmi baja, de mi után kiment a víz a dobból, után amikor el akarja kezdeni, a szivattyúzást valami borzalmas, zörejjel kezdi el csinálni! 2-3 másodperc után elmúlik de centrifugálásnál amikor szivattyúzik, ott is elő szokott jönni! Ezt a jelensaéget 2-3 hete kezdte el produkálni! Tisztára olyan a hang, mintha a szivattyő, beragadt volna! Mi lehet a baja? (a beragadáson kívül)
2011. ápr. 21. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szűrőt, hátha tele van szösz-mösszel.
2011. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
OK! Jó ötlet! Megy a zöld pont!
2011. ápr. 21. 11:11
 3/7 anonim válasza:
csapágyas.
2011. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy a szivattyú motorja adta fel a szolgálatot, ezt már a mi mosógépünkön is cserélni kellett.
2011. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ellenőrizd le a szűrőt ill a kifolyó csövet hátha dugulás van
2011. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap megnéztem a szűrőjét, kinyitottam, és kb 2dl víz jött ki belőle semmi más! De azt elfelejtettem mondani, hogy ezt nem minden mosásnál szokta csinálni! Van amikor igen, van amikor nem!
2011. ápr. 22. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:
majd lassan szivattyúcseréje leszz rájötök mert benne fog maradni a víz és nem fog semit sem csinálni!!!
2011. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!