Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi mosóparfümöt szoktatok...

Mennyi mosóparfümöt szoktatok tenni a mosáshoz? Elég a 10-15 csepp?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

persze,mosópor, meg öblítő és még tegyek parfümöt is. megőrülnék az illatkavalkádtól.

Külön a férfiruhákra, külön a gyerekruhákra és mossam külön az enyémet is.... na ne

2011. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én ilyenről még nem is hallottam, de nagyon érdekelne! Hiába próbáltam ki vagy ezer mosóport és öblítőt, a ruháknak SEMMI illata!

Kérdező ha megkérlek adnál erről valami infót?

Hol lehet ilyesmit venni? Vidéki vagyok, de milyen üzletekben keressem? Vagy az internetről is lehet rendelni?

Milyen árban van? Szerinted mely illatok a jók?


Tudom, kicsit pofátlanság így bekérdezni, amikor te írtál ki kérdést, ne haragudj. De annyira megörültem, hogy ilyen is van! :)


Ja és hová kell tenni ezt a parfümöt? Az öblítőhöz a végén?

2011. ápr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de jo! en se hallottam meg rola! engem is erdekel!!!
2011. ápr. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sziasztok, itt olvashattok róla.

[link]

2011. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, az öblítő rekeszbe kell tenni. én mosólabdát használok, nagyon jó, tiszta, friss illata van a ruhának, de azt szerettem volna, hogy legyen valami virágillata és rendeltem a héten akciósan: [link]


láttam a neten, hogy van aki 10-15 cseppet tesz, de kipróbáltam, nekem kb. 20-25 csepp kellett. lehet, hogy azért, mert 6 kg ruhát tudok mosni, logikusan több ruhához több csepp kell... meg csepegtettem egy zsebkendőre belőle és betettem a szekrénybe, eszméletlen jó illata van!

2011. ápr. 24. 10:16
 6/10 anonim válasza:

Melyik illatot vetted ?

Gondolodom én is ezen :)

2011. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

jaj, bocs, van még 3 dolog, amire nem válaszoltam. én ecettel öblítek és ahhoz rakom a mosóparfümöt, így puha is lesz és illatos is:)

8 féle illat van, állítólag a seebrise és a fresh wind mosóparfüm a legjobb, de én szemezek a citromossal is. boltban nem láttam még, de gondolom vannak bioboltok, akik tartanak ilyet is. mondjuk én mindent neten rendelek, nem is nagyon nézegettem.

2011. ápr. 24. 10:21
 8/10 A kérdező kommentje:
én a seebrise illatot rendeltem és nagyon fincsi:-)
2011. ápr. 24. 10:25
 9/10 budaiviktoria válasza:
Én mosószódát használok, valamint mosódiót és ezekhez mosóparfümöt. Most épp a citromosat vettem meg, de száradás után az illat elillan a ruhákról, hiába illatozik, míg nedves. Hogy hány cseppet teszek bele, bevallom nem számolom... De szerintem tíznél többet. Van akinek száradás után is annyira illatos marad a ruha, mint amilyen nedvesen?
2011. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nálam megmaradt az illat, a hordott ruhán is éreztem
2011. ápr. 26. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!