Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ajánlanátok valami nagyon jó...

Ajánlanátok valami nagyon jó szert zuhanyfülke penész ellen? Szavó nem jó. A takarásos részekre kellene.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A sziloplaszt penészes vagy a kabin anyaga? Még a Domestost lehet megpróbálni. 10-15 percet rajta hagyni azután kefével jól megdolgozni. Ha sziloplaszt akkor kivág és újra cserélni, ha a kabin anyaga akkor a kabin kivág/kuka/ és újra cserélni! :(
2011. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve cseréltük újra, 2 db-ot kellett megvenni, mert nem sarkon van. Jó drága volt, és most újra kezdi a penészesedést. Nem is értem. Száraz a lakás, szellőzése van.
2011. ápr. 30. 11:36
 3/6 anonim válasza:
Valahol hallottam, hogy vizkore es peneszre ecet (eros, min. 20%) jo.. nem tom igaz-e.
2011. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden használat után szárazra kellene törölni az egész kabint. Mellesleg az ecet az valóban nagyon jó vízkőre, penészre egyaránt.
2011. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az ecet még mindíg nem penészölő de vízkőoldónak kíváló én izsen szórófejes cif kád pucolóbal aktiv védőréteges marhaságot használok azzal megfujkodom és rongyal sikálom de nekem nem penészesedik
2011. máj. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tömény hypót tettem szórófejes flakonba. Azzal fújom be, rajta hagyom. Megeszi a penészt. Egy fél óra - óra múlva letusolod. Nekem így nem penészes.
2011. máj. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!