Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosás után a fekete ruháimon...

Mosás után a fekete ruháimon fehér foltok éktelenkednek. Se tiszta vizes áztatással, se újabb mosásokkal nem jön ki. Van erre valami hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
SOS!
2011. máj. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az anyag minõsége rossz, talàn ùjra tudod festetni.
2011. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni mosógépben használható ruhafestéket, drogériában párszáz Ft. Szerintem az a legegyszerűbb, ha veszel ilyet és befested vele a ruhákat (ez annyit jelent, hogy a ráírt hőfokon beteszed a gépbe és mosópor helyett/mellett a tablettát teszed bele).

Utána elvileg egyszer át kell mosni üresen a gépet, de én emlékszem, azt csináltam, hogy színes mosást raktam be és semmi bajuk nem lett.

Persze egy ilyen festés után néhány alkalommal lehetőleg külön mosd a feketét a többi ruhától, mert eresztheti a színét, de 4-5 mosás után már ok lesz.

2011. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nézesd meg a mosógéped.Lehet folyik valamilyen tartály.Nekem az öblítő folyt rá hígítatlanul a ruhára és szívta ki a színét foltokban.Pedig nem lenne szabad.
2011. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Ruhafestékre én is gondoltam,de az utasításban az szerepel,hogy lehetőleg ne legyen más színű folt a ruhán,mert a színfedésnél is lesz differencia.Azt írja,először tüntessük el a foltot(...)

Én is az öblítőre vagy a mosószerre gondoltam.

2011. máj. 9. 09:23
 5/5 anonim válasza:
Próbáld meg a folyékony mosóport, nálam bevált.
2011. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!