Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Borzasztó dohos szagtól...

Tinker Bell kérdése:

Borzasztó dohos szagtól hogyan szabadulhatnék meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bútor akkor nyáron ki kell tenni a napra, nagyon hatásos. Ha a lakás azt nem tudom, talán szellőztetés szárítás.
2011. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok-sok és még annál is több szellőztetéssel.

Ha házról van szó, akkor a víz elleni szigeteléssel.

2011. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az egyik fiókos szekrényünkről van szó, amiben a törölközőket tartjuk és az összesnek ilyen szaga van.


Már raktam be közéjük illatosítót, de nem használ. Az a helyzet, hogy ezek olyan törölközők, amiket nem használunk, mert annyi van belőle, hogy felesleges befogni mindet.


Arra is gondoltam már,hogy kimosom őket, hogy ne legyenek büdösek és egy szemeteszsákba összehajtva rakom vissza őket, úgy sem használjuk még.


Nem tudom mi legyen, de nagyon zavar. Szerencsére csak ezek büdösek, a ruhás szekrény nem.

2011. máj. 9. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Mosd ki őket öblítő nélkül! A leírás alapján arra tippelek, hogy az dohosodott be. De előtte ha van helyed, szellőztesd a törölközőket, meg a fiókot is! A fiókot is mosd ki!

Amit sokáig elteszel, arra ne használj öblítőt, mert szerves anyag van benne, ami sajnos idővel megromlik. Csak mosószerrel, ha allergiások vagytok rá, akkor öblítőként ecettel mosd ki a törölközőket, az fertőtleníti és nem fognak még egyszer bedohosodni.

2011. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet!
2011. máj. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!