Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet kifehéríteni a...

Hogyan lehet kifehéríteni a besárgult gumit?

Figyelt kérdés
Mosáskor (nem használat közben a kosztól!) a Converse cipőm talpát alkotó gumi besárgult. Roppant idegesítő, mert a vászon továbbra is fehér, és így nem lehet hordani. Van ötletetek, hogy lehet megszüntetni a sárgaságát?
2011. máj. 16. 02:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. :-(

Nekem fehér kesztyűm sárgult be (nem kosztól), a kesztyű nagy része gumis és műszálas...

És igazából nem a mosástól, hanem a szakszerűtlen + hirtelen szárítástól. Vagyis radiátorra tettem száradni, és túlszáradt, vagyis inkább "megsült". Ettől a magas hőtől lett szerintem sárga és se hypóval, se mással nem tudom visszavarázsolni.


Én a helyedben végső megoldásként inkább befesteném ruhafestékkel a cipő vászonrészét valami színesre, amihez megy a sárgult talp.

2011. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, de azért előbb próbáld előbb lesikálni szódabikarbónával, meg súrolószerrel, meg hypós vízben, aztán ha így se semmi, akkor festék szerintem...
2011. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!