Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyiket tartod "tisztább"...

Melyiket tartod "tisztább" muinkának? A mosást (kézi) vagy a mosogatást?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok ezzel, hogy inkább kimosok egy halom ruhát kézzel, minthogy el kelljen mosogassak. pedig valahol igazuk van azoknak akik azt mondják, hogy mosogatáskor csak azzal kell szembesülnöd, ami megmaradt az evésből, míg mosáskor sárral, piszokkal találkozol, amit mondjuk tömegközlekedésen is összeszedsz kevésbé higiénikus emberek után leülve.

Ti hogy vagytok ezzel? Melyiket tartjátok tisztább házimunkának?


2011. máj. 20. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A mosást. Berakom a ruhát a gépbe, és rácsukom az ajtót. Utána kezet mosok. Ennyi. Mikor tisztán kiveszem, már a tiszta ruhával érintkezek. Mosogatni meg többnyire a gép szokott, kézzel meg lehet gumikesztyűvel is mosogatni.
2011. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én inkább 100-szor elmosogatok,míg kézzel kimossak bármit is.
2011. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eggyiksem! nincs az a pénz amiért kézzel mosnék undorító amit az ember kiizad meg ilyenek és abba a vizbe nyulkálj na meg az olyjos munkásruhákrol nem is beszélek!!!!
2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok és a mosogatást meg gép csinálja
2011. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kézzel már nagyon régen mostam, csak olyan ruhát veszek, amit gépben lehet mosni, vagy elviszem a tisztítóba a nagyon kényes cuccokat.

mosogatni csak kesztyűben vagyok hajlandó, úgy viszont bármit. puszta kézzel tuti, h nem nyúlnék a mosogatólébe, sem a maradékba. nagyon érzékeny a bőröm és a körmeim.

2011. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

:)))Érdekes válaszok jönnek!!:))


Én inkább mosogatnék, mint kézzel mosnék!!!

A ruhák, bedobva a gépbe és kész!

A mosogatáshoz nem veszek kesztyűt, csupasz kézzel teszem!

Én szeretek mosogatni!:)


És minden fajta házimunkát szeretek, mert tisztaság lesz,és z olyan jó érzés!:)

Mondjuk vasalni utálok!!!

2011. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mosás fárasztó. Úgyhogy maradt a mosogatás. Plusz érv a mosogatás mellett: ha higiéniát akarsz, akkor tudsz három fázisban mosogatni, fertőtlenítéssel. Mosásnál viszont ez nem olyan egyyszerű.


Amúgy meg mindkettőre legjobb gépet alkalmazni, mert sokkal jobb eredményt lehet velük elérni mint kézzel (Mikor fogsz 60 fokos vízben kézzel mosni/mosogatni?)

2011. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!