Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom kifehéríteni a...

Mivel tudom kifehéríteni a cipőfűzőmet? És a fehér cipőmet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A cipőfűződet fehérítő domestossal.

A fehér cipőd milyen anyagból van?

2009. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Istem ments! A domestos majd szépen szétszedi neked a cipőfűzőt. Nézd, egy cipőfűző nem összeg, azt vegyél újat, ellenben a acipőre azt mondanám, hogy ilyen radikális megoldásokat ne alkalmazz mert tönkre fog menni az anyaga, legjobb, ha szépen beáztatod két napra finom kíméletes tisztítószerrel, aztán finoman megnyomogatod, ott se dörzsöld (!!) , utána meg kiöblíted tiszta vízzel, és magától (!!!! tehát nem hajszáírítóval !!! mert eldefgormálódhat!!!) hagyod megszáradni ...

Én mindig ezt teszem és hidd el, más nincs, mert tönkre megy a cipőd azonnal, ha durvábban akarod kifehéríteni.

2009. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én fűzővel együtt berakom a mosógépbe!!!!!!!!Vannak használaton kivüli régi asztalteritők,törölközők,stb.,persze azok is (majdnem) fehérek,azok közé teszem,és gyönyörű tiszták lesznek,nem mennek szét,stb.
2009. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nagyon ügyes, mert ezerszer elmondták: NE tedd be a mosógépbe!

bőr cipőt meg egyébként sem tehetsz be, a textil felsőnél meg a műanyag részek máshogy reagálnak mint a textil, a ragasztás, stb-ről nem is beszélve

persze kisérletezni lehet, de ugrik a gari

2009. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!