Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a blúzokból, ingekből (színes) az izzadság sárga ill. a dezodor fehéres foltját?

Figyelt kérdés

A férjem elég keményen izzad, nem győzök neki a dezodorokat vásárolni.

Nekem inkább 1-2 szeretett blúzom ilyen, de én meg nem nagyon merek kísérletezni melyik dezodor lenne ilyen téren jó, mert nagyon érzékeny a bőröm. Végre rátaláltam arra mitől nem pattogzok, pirosodok ki aztán meg majd meg bolondulok úgy viszketek. Nem szívesen kezdeném előröl.

Ezt találtam, de mi az ami tényleg be is vált. Sok pénzünk ugyanis nincs kísérletezgetni. http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__1759856-izz..


2011. máj. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem éri meg :S dobd ki és vegyél másikat
2011. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Anyukám ezt mindig fehérítős mosószerrel oldja meg. Mosás előtt bekeni mindegyik kényes ruha hónaljrészét, rajta hagyja egy kicsit, majd mehet a mosásba. A dezodoroktól meg valószínűleg azért pattogsz ki, mert nem bírod az alumínum-sókat. Próbáld ki a nivea új pure&naturals dezodort vagy a kristályos 100% természetesen Biosent-t (ehhez kell egy kis idő, hogy megszokja a szervezeted, mert ez nem tömíti el a rusokat, de utána már nem lesz büdös az izzadság és kevésbé sárgás a póló tőle.
2011. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vanihsel áztasd, Ariellel mosd ki, biztos rendben lesz újra. A makacs foltokra is kiváló folttisztítja van a HG-nek, (Kálvin téren az élelmiszer-drogéria diszkontban kaphatók)
2011. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kedves utolsó, ezért nem utazom fel Bp-re. :)

2011. máj. 24. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!