Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megpucoltam az ablakokat, de...

Megpucoltam az ablakokat, de csíkosak maradtak és egyáltalán nem vagyok megelégedve az eredménnyel. Lehet azért van, mert valami olcsó ablaktisztítóval csináltam? Vegyek inkább Clint és azzal sikerem lesz?

Figyelt kérdés
Nem gondolom,hogy a technikával van gond, mert máskor szépek lettek az ablakok. Tiszta ideg vagyok, egész délután ezt csináltam mégis majzos, csíkos.
2011. máj. 29. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

nem kell ide flancos tisztitószer

Tegyél a vizbe ecetet, én csak ezt használom. Én nagyon szép az eredmény. NEm kell sok én két kanállal szoktam tenni bele.

2011. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
tisztítás után száraz rongyal átkell törölni és nemlesznek csíkok
2011. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%
Újságpapírral töröld szárazra.
2011. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer év óta csak lemosom szeres vízzel az ablakot, kiselejtezett pamut (trikó, poló) anyaggal szárazra törlöm. Se szösz, se csík, csak üde ragyogás!!!
2011. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig a technika nem lesz jó...

Valóban sima ecetes vízzel, no name tisztítóval is ragyogóak lesznek az ablakok

2011. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És úgy törlgetsd az ablakokat újságpapírral körbe körbe,az a biztos és nem úgy mint a táblát,hogy le-föl
2011. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!