Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik öblítőnek van a legerős...

Melyik öblítőnek van a legerősebb illata, és melyik tart a legtovább?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amelyik neked szimpatikus, csak időnként válts. Nem azért nem érzed az illatát, mert nem elég intenzív, hanem azért mert megszokod. Softlen, coccolino, Silan, és ami parfümös. mind erős illatúak, én ezeket váltogatom. Én most a piros dobozos Silan Aroma Therap-t használom, nekem nagyon bevált.
2011. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok öblítőt kipróbáltam már, de nálam az aranyszínű Silan vált be legjobban. Ágyneműkön, törölközőkön és ruhákon is sokáig érzem az illatát :)
2011. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam már sokat. Tavaly nyáron világoszöld lenort használtam. Ősszel ahogy elraktam az ezzel kiöblített ruhákat, most tavasszal ugyan olyan intenzív illatúan vettem ki a szekrényből. Ráadásul szerintem nagyon illik a nyárhoz az illata.
2011. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen nekem is lenor tropical fresh ill sárga kék babás fehér sensitive én ezeket használom és szuper whirlpool felültöltős mosógépem van és ebben valahogy erősebb illatuak a ruhák ha öblitőstoppon hagyom egy fél órát akkor extra erős az illata
2011. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A sárga és a fekete Lenor-ok is nagyon jók, és tartós.
2011. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mandulás Frosch. Sajnos csak webshopokban kapható, de isteni illata van és nagyon tartós.
2011. jún. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én eddig Lenor mániás voltam, úgy voltam vele, hogy annál nincs jobb. De aztán rátaláltam a Müller-ben kapható Softlan-ra... napokig érezni az illatát, és isteni. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! A kék színűnek van a legjobb illata! :)
2011. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat! sokat kipróbáltam már, mert öblítőmániákus vagyok, és sokat nem :) úgyhogy kipróbálom őket!
2011. jún. 2. 11:01
 9/11 anonim válasza:
én is szinte mindegyiket ki probáltam már de rájöttem hogy ha mindig ugyan aszt használod és mindig ugyan anyit teszel a vizbe akor lesz tartos most a lenor kék szinüt használom az elött pedig a coccolinot a fehéret az is nagyon jo
2011. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a legjobb a Fekete Lenor. Mióta lehet kapni én azóta csak azt használom :)

2011. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!